|
|
|
|
 |
Audison
2016-01-12 23:06:07
|
101896
|
130 ezerért sikerült találni egy szinte csak kipróbált darabot. Sajnos túl nagy választék nincsen... |
|
 |
vplaca
2016-01-12 19:51:08
|
101891
|
Nocsak :).. 6D? |
|
A hozzászólás:
 |
Róka69
2016-01-12 18:55:01
|
101890
|
Egy jó darab ára most mennyi, ha szabad kérdeznem?...mert lehet én is eladom majd ha mégis FF..lesz. |
|
Előzmény:
 |
Audison
2016-01-12 17:19:01
|
101889
|
Találtam egy alig használt darabot, majd hó végén kerül sor a megvételre. Majd írhatok róla pár szót... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|