Keresés

Részletes keresés

Róka69 Creative Commons License 2016-01-12 18:55:01 101890

Egy jó darab ára most mennyi, ha szabad kérdeznem?...mert lehet én is eladom majd ha mégis FF..lesz.

A hozzászólás:
Audison Creative Commons License 2016-01-12 17:19:01 101889

Találtam egy alig használt darabot, majd hó végén kerül sor a megvételre. Majd írhatok róla pár szót...

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2016-01-12 08:48:34 101888

Bizonyára jó döntés, én is sokat filóztam, hogy melyik legyen. A 15-85 vagy a 18-135STM. Végül is az ár miatt az utóbbi leet. Meg úgy gondoltam, hogy veszek alá egy 10-18-at. A kettővel, (meg egy fix 50 1/8-al) már el leszek. :) Mondjuk így is el vagyok, a fix ötvenet ritkán használom. De most a 10-18 nagyon jó lenne sokszor.

Majd számolj be róla kérlek, hogy mik a tapasztalataid a 15-85-el.Már meg is vetted?Újonnan,használtan?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!