|
|
|
|
 |
Róka69
2016-01-12 18:55:01
|
101890
|
Egy jó darab ára most mennyi, ha szabad kérdeznem?...mert lehet én is eladom majd ha mégis FF..lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
Audison
2016-01-12 17:19:01
|
101889
|
Találtam egy alig használt darabot, majd hó végén kerül sor a megvételre. Majd írhatok róla pár szót... |
|
Előzmény:
 |
Moris721
2016-01-12 08:48:34
|
101888
|
Bizonyára jó döntés, én is sokat filóztam, hogy melyik legyen. A 15-85 vagy a 18-135STM. Végül is az ár miatt az utóbbi leet. Meg úgy gondoltam, hogy veszek alá egy 10-18-at. A kettővel, (meg egy fix 50 1/8-al) már el leszek. :) Mondjuk így is el vagyok, a fix ötvenet ritkán használom. De most a 10-18 nagyon jó lenne sokszor.
Majd számolj be róla kérlek, hogy mik a tapasztalataid a 15-85-el.Már meg is vetted?Újonnan,használtan?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|