Keresés

Részletes keresés

csikim Creative Commons License 2016-01-13 08:56:10 2875

Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be?

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2016-01-12 14:00:57 2874

2-3 évig még biztosan kap frissítést, de nem tudni ,hogy mennyire lassul majd be. Én is mini 2-t akarok venni, utazásnál kényelmesebb lenne, mint a nagy.

Előzmény:
csikim Creative Commons License 2016-01-12 10:25:13 2873

Köszi az ajánlatot, de a 16 gb kevés lenne. A mini 3-at a mini 2-höz viszonyítva nem választanám, ha új készüléket vennék, mert csak a Touch ID-ért nem fizetnék. Az ipad mini 2 kb. még hány évig lenne jól használható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!