|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-01-12 14:00:57
|
2874
|
2-3 évig még biztosan kap frissítést, de nem tudni ,hogy mennyire lassul majd be. Én is mini 2-t akarok venni, utazásnál kényelmesebb lenne, mint a nagy. |
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-12 10:25:13
|
2873
|
Köszi az ajánlatot, de a 16 gb kevés lenne. A mini 3-at a mini 2-höz viszonyítva nem választanám, ha új készüléket vennék, mert csak a Touch ID-ért nem fizetnék. Az ipad mini 2 kb. még hány évig lenne jól használható? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|