Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2016-01-12 08:48:34 101888

Bizonyára jó döntés, én is sokat filóztam, hogy melyik legyen. A 15-85 vagy a 18-135STM. Végül is az ár miatt az utóbbi leet. Meg úgy gondoltam, hogy veszek alá egy 10-18-at. A kettővel, (meg egy fix 50 1/8-al) már el leszek. :) Mondjuk így is el vagyok, a fix ötvenet ritkán használom. De most a 10-18 nagyon jó lenne sokszor.

Majd számolj be róla kérlek, hogy mik a tapasztalataid a 15-85-el.Már meg is vetted?Újonnan,használtan?

 

A hozzászólás:
Audison Creative Commons License 2016-01-11 23:12:51 101887

Köszönöm mindenkinek, végül a 15-85 mellett döntöttem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!