|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-01-11 17:39:17
|
2872
|
Az mini 2-ben A7-es proci van, ami az iPhone 5s-ben is, szerintem nagyon jó cucc még. Az mini 3 csak egy touch ID-val tud többet, az nekem nem érné még. Amúgy van egy eladó iPad3-asom, az nem érdekel? 16GB, fehér, Wifi+cell, gyári tok + kamera kitt. |
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-11 09:18:21
|
2871
|
Esetleg ipad mini 2-t érdemes-e venni, vagy abban már inkább ne gondolkodjak? A mini 3 nem sokban különbözik a mini 2-től, így azt eleve kihagynám a lehetséges jelöltek közül. Amire használnánk az netezés lenne, illetve a gyerek játszana rajta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|