Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2016-01-11 17:39:17 2872

Az mini 2-ben A7-es proci van, ami az iPhone 5s-ben is, szerintem nagyon jó cucc még. Az mini 3 csak egy touch ID-val tud többet, az nekem nem érné még.  Amúgy van egy eladó iPad3-asom, az nem érdekel? 16GB, fehér, Wifi+cell, gyári tok + kamera kitt.

A hozzászólás:
csikim Creative Commons License 2016-01-11 09:18:21 2871

Esetleg ipad mini 2-t érdemes-e venni, vagy abban már inkább ne gondolkodjak? A mini 3 nem sokban különbözik a mini 2-től, így azt eleve kihagynám a lehetséges jelöltek közül. Amire használnánk az netezés lenne, illetve a gyerek játszana rajta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!