Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2016-01-09 14:10:34 7502

Helló!

Nos nem föltétlenül a a spórolásról van szó. Abból pénzből vehetek mást is. De ha tényleg nem jó akkor nem veszek olcsót.

Üdv.: 323d

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-01-07 21:42:51 7501

Most egy 7D II mellett egy kb 10-15 ezer ft-os poláron spórolsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!