Keresés

Részletes keresés

Noxin Creative Commons License 2016-01-10 13:19:46 15303

Ha már Rokkor, akkor inkább a 2,5/100mm, na az egy csoda.

De az 1,2/50-es sem panaszkodhat a 24 mpixeles fullframe érzékelőn és az ötvenéves 1,5/50-es Jupiter3 se.

A hozzászólás:
pagrus Creative Commons License 2016-01-08 15:07:00 15300

Hosszabb fókusszal a Minolta MD 2,8/135-ös jut eszembe, bár az nem menetes de Sony E-mount gépekre adapterezhető. Azt hiszem letölthető az eredeti kép, 8-as belndével készült de már 2,8-nál éles a sarkokban is.

 

https://www.flickr.com/photos/136339411@N08/24224792316/in/album-72157663171484591/

 

Előzmény:
pagrus Creative Commons License 2016-01-08 14:57:49 15299

Ez a kép pl. egy 1959-es 6/28-as Orionnak készült Sony A5000 gépen:
(http://www.sovietcams.com/index.php?398258553)

 

https://www.flickr.com/photos/136339411@N08/23955108160/in/datetaken/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!