|
|
|
|
 |
Vaporshark
2016-01-10 12:26:23
|
15302
|
az egy nagyon jópofa optika! :) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
edding1100
2016-01-08 10:36:08
|
15297
|
Sziasztok!
Fix objektív vételéhet szeretnék tanácsot kérni. Lehetőleg 70-150mm közötti, a fényerő nem számít, de F8-10 körül penge éles képet adjon. Lehetőleg minél kevesebb CA-t dobjon, és egy 15-20mpes szenzort, teljes nagyításban is megfelelően kirajzoljon. (Ha jól tudom sok régi obi nem rendelkezik megfelelő felbontás kivetítéssel). Mit ajánlanátok? Panoráma készítéséhez használnám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|