|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-01-08 18:10:46
|
2870
|
Igazad van, már nincs is 32gigás jól le vagyok maradva:(
Nekem 16 gigás ipad 3 van , el lehet azzal is éldegélni ,ha felhőt használsz és nem akarsz rámásolni nagy fájlokat.
Én inkább a nagyobb képernyőst preferálnám , egy jó tokkal az is vihető bárhova. De a mini is szuper, csalódás kizárva:)
|
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-08 13:44:56
|
2869
|
Köszi a választ. Ahogy néztem 32 gb-os nincs is, hanem 16 gb után 64 gb jön. A keret azért annyira nem nagy, számít, hogy mennyibe kerül. Az air 2 és a mini 4 méretén gondolkozok még. Akinek ipad mini van, az utólag is elégedett a nagyságával, vagy utólag inkább nagyobbat vett volna? Gyereknek is odaadnám játszani, így olyan lenne jó, ami neki is kényelmes méretű, illetve ha szükséges, akkor könnyen magunkkal tudjuk vinni (alapvetően inkább otthon használnánk). Akinek van gyakorlati tapasztalat, azaz air 2 vagy mini 4 tulajdonos, attól szívesen várok tapasztalatokat, ki mennyire elégedett a készülékkel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|