|
|
|
|
 |
monyesz
2016-01-08 15:50:46
|
15301
|
"(Ha jól tudom sok régi obi nem rendelkezik megfelelő felbontás kivetítéssel)."
Van aegy Auto Takumar 3.5/35-öm, nagyon szépen hasít 20mpx-en. Szerintem egy urban legend ez kivetítés dolog. |
|
 |
Rőth Sándor
2016-01-08 11:39:04
|
15298
|
Ezek az objektívek 24x36 mm-es filmre készültek, úgyhogy a "kivetítés" miatt nem kell aggódni.
Az egynyóc nyócvanas Pancolar, meg kettőnyóc százas Fujinon elég jól kivetíti a felbontást. |
|
A hozzászólás:
 |
edding1100
2016-01-08 10:36:08
|
15297
|
Sziasztok!
Fix objektív vételéhet szeretnék tanácsot kérni. Lehetőleg 70-150mm közötti, a fényerő nem számít, de F8-10 körül penge éles képet adjon. Lehetőleg minél kevesebb CA-t dobjon, és egy 15-20mpes szenzort, teljes nagyításban is megfelelően kirajzoljon. (Ha jól tudom sok régi obi nem rendelkezik megfelelő felbontás kivetítéssel). Mit ajánlanátok? Panoráma készítéséhez használnám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|