|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-01-08 11:14:35
|
2868
|
32 gigásat és én inkább Air 2-t vennék, de azt ti tudjátok mennyi a keret.. |
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-07 13:04:16
|
2867
|
Melyiket érdemesebb venni Ipad Mini 4 vagy Ipad Air 2? Hány gb-ost érdemes venni, a 16 gb-os kevés? Inkább 32 vagy 64 gb-ban érdemesebb gondolkodni? Alapvetően otthon használnánk, de az is fontos lenne, hogy ha elmegyek, akkor könnyen tudjam magammal vinni, az Ipad Air 2 ehhez nagyon nagy lenne? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|