|
|
|
|
 |
Tibbe
2016-01-06 23:06:17
|
39552
|
Vegyél füldugót, hogy ki tudd magad aludni. Este meg fáraszd le, pl. lézerfénnyel. |
|
A hozzászólás:
 |
Hivatalból_vesztes
2016-01-06 18:50:16
|
39551
|
Igen, csak ahhoz éjjeleket nem lehet ébren maradni, mert az ember nagyon kiborul. Hiába mondom neki, hogy kuss, nem hat. Csak jobban nyávog. Hiába símogatom meg. Felugrik a párkányra, körbenéz, majd leugrik, és megint nyávog. Mondjuk az is igaz, hogy egész nap alszik, és mindig akkor ébred fel, amikor mi lefeküdnénk, de hát nem szórakoztathatom egész nap, hogy éjjel tudjon aludni. Gondoltam csak van valami praktika. Amúgy napközben nincs vele gond. |
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2016-01-06 18:04:23
|
39550
|
Ha mindig engedelmeskedsz az akaratának, soha nem fog róla leszokni :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|