Keresés

Részletes keresés

Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016-01-06 18:50:16 39551

Igen, csak ahhoz éjjeleket nem lehet ébren maradni, mert az ember nagyon kiborul. Hiába mondom neki, hogy kuss, nem hat. Csak jobban nyávog. Hiába símogatom meg. Felugrik a párkányra, körbenéz, majd leugrik, és megint nyávog. Mondjuk az is igaz, hogy egész nap alszik, és mindig akkor ébred fel, amikor mi lefeküdnénk, de hát nem szórakoztathatom egész nap, hogy éjjel tudjon aludni. Gondoltam csak van valami praktika. Amúgy napközben nincs vele gond.

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2016-01-06 18:04:23 39550

Ha mindig engedelmeskedsz az akaratának, soha nem fog róla leszokni :)))

Előzmény:
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016-01-06 12:52:39 39549

Ezzel tisztában vagyunk. Nem ez az első macskánk, és ő sem csinálta ezt régebben. Csak anyukámnak eltört a lába, és két és fél hónapig gipszben volt. Nem tudott lehajolni a tálkáért, és mindig feltette a konyhaszekrényre, és onnan itatta a macskát. Addig nyávog, ameddig nem adunk neki vizet, amit nem is iszik meg. Beleiszik, aztán rögtön rohan a mosogatóhoz, vagy a mosdó csaphoz, és onnan issza a cseppeket, ami persze nem elég neki. Vízből is csak a jéghideg vízet akarja meginni, amit jól kiengedünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!