|
|
|
|
 |
Tibbe
2016-01-06 18:04:23
|
39550
|
Ha mindig engedelmeskedsz az akaratának, soha nem fog róla leszokni :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Hivatalból_vesztes
2016-01-06 12:52:39
|
39549
|
Ezzel tisztában vagyunk. Nem ez az első macskánk, és ő sem csinálta ezt régebben. Csak anyukámnak eltört a lába, és két és fél hónapig gipszben volt. Nem tudott lehajolni a tálkáért, és mindig feltette a konyhaszekrényre, és onnan itatta a macskát. Addig nyávog, ameddig nem adunk neki vizet, amit nem is iszik meg. Beleiszik, aztán rögtön rohan a mosogatóhoz, vagy a mosdó csaphoz, és onnan issza a cseppeket, ami persze nem elég neki. Vízből is csak a jéghideg vízet akarja meginni, amit jól kiengedünk. |
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2016-01-06 10:58:04
|
39548
|
Csak az akaratát érvényesíti, ilyenek a macskák! :) Nem fog szomjan halni, ha nem ugrassz mindig kénye-kedve szerint éjszaka. A vízivás neki csak ürügy, hogy éjjel szórakoztasd, és ne aludj! Próbáld hordozóba tenni éjszakára, hátha csendben marad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|