Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2016-01-06 18:04:23 39550

Ha mindig engedelmeskedsz az akaratának, soha nem fog róla leszokni :)))

A hozzászólás:
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016-01-06 12:52:39 39549

Ezzel tisztában vagyunk. Nem ez az első macskánk, és ő sem csinálta ezt régebben. Csak anyukámnak eltört a lába, és két és fél hónapig gipszben volt. Nem tudott lehajolni a tálkáért, és mindig feltette a konyhaszekrényre, és onnan itatta a macskát. Addig nyávog, ameddig nem adunk neki vizet, amit nem is iszik meg. Beleiszik, aztán rögtön rohan a mosogatóhoz, vagy a mosdó csaphoz, és onnan issza a cseppeket, ami persze nem elég neki. Vízből is csak a jéghideg vízet akarja meginni, amit jól kiengedünk.

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2016-01-06 10:58:04 39548

Csak az akaratát érvényesíti, ilyenek a macskák! :) Nem fog szomjan halni, ha nem ugrassz mindig kénye-kedve szerint éjszaka. A vízivás neki csak ürügy, hogy éjjel szórakoztasd, és ne aludj! Próbáld hordozóba tenni éjszakára, hátha csendben marad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!