|
|
|
|
 |
ph5.5
2016-01-04 21:17:28
|
101875
|
Az adok-veszekben hetente legalább 1x ott van hogy rendszerváltás miatt eladó...
Amikor van itthon 3 váz és egy halom más cucc ami meghatároz egy rendszert, igen nagy elhatározás kellene ahhoz hogy váltsak. Igaz azt már nehezen értem hogy a google világában miért vesz valaki olyat ami nem jó :)
Persze ha elmegy egy fotós egy stúdióba alkalmazottnak, ahol a főnök közli hogy itt Canon rendszer van és ahhoz bármit használhatsz, akkor váltani kell. |
|
A hozzászólás:
 |
iskir
2016-01-04 20:52:45
|
101873
|
Mint említettem évtizedek óta így megy ez és így is fog menni. Rossz hasonlattal élve mint a Forma 1 ben. Volt és lesz még a Canonnak jobb szenzorja mint a Nikonnak meg fordítva.
Lehet mindkettővel dolgozni. Ha valaki meg megteheti, hogy 3-4 évente komplett rendszert cserél, az megteszi. Nekünk az csak jó, mert a fiúk ilyenkor, mikor romlanak az eladási mutatók kapnak csak észbe, hogy valami nem tetszik a népnek. |
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2016-01-04 20:37:10
|
101870
|
A Canon ugyanezeket a hibákat elkövette. Hibás zárak a 40D sorozatnál...
A D800 AF-t ingyen javították. A D600ban zárat cseréltek. (akkor is rossz lett :D ) És igen, ott is vannak hibák, de a szenzor jelenleg és azonos kategóriában az AF jobb a Nikon vázakban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|