Keresés

Részletes keresés

o0-0o Creative Commons License 2016-01-04 20:45:15 101872

S gondolom nem a sötétben ácsorogtak a színpadon. Világosban, meg mint a stúdióban, statikusnál, a legócskább váz legócskább fókuszpontja is nagy eséllyel odatalál. Mondjuk én simán átkomponálom pár tized másodperc alatt azt a képet is amit mondasz, a 14 év alatt ezt szoktam meg.

 

És ha odamegy véletlen puszit adni az egyik a másiknak és rossz helyen van a szélső fókuszpontod? Elkezded állítani gyorsan? ;)

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2016-01-04 20:34:07 101869

Hát elég nagy, ha egy síkban vannak :)  (pl színpadon - te pedig középen állsz mint fotós a nézőtéren a menekülő sávban. Szépségversenyen pl ez volt az alapvető felállás. Műsorvezető bal oldalon, (rendezői bal) a lány pedig a jobbon... és így ment az internew. 

Előzmény:
o0-0o Creative Commons License 2016-01-04 20:25:48 101866

Mekkora az esélye, hogy két, egymástól 2 méterre álló embert fényképezel, mondjuk egy 85 F1.2-vel és mindkettő éles lesz? :D 

Na ehhez képest az előbbi rajzod semmi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!