|
|
|
|
 |
o0-0o
2016-01-04 20:45:15
|
101872
|
S gondolom nem a sötétben ácsorogtak a színpadon. Világosban, meg mint a stúdióban, statikusnál, a legócskább váz legócskább fókuszpontja is nagy eséllyel odatalál. Mondjuk én simán átkomponálom pár tized másodperc alatt azt a képet is amit mondasz, a 14 év alatt ezt szoktam meg.
És ha odamegy véletlen puszit adni az egyik a másiknak és rossz helyen van a szélső fókuszpontod? Elkezded állítani gyorsan? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2016-01-04 20:34:07
|
101869
|
Hát elég nagy, ha egy síkban vannak :) (pl színpadon - te pedig középen állsz mint fotós a nézőtéren a menekülő sávban. Szépségversenyen pl ez volt az alapvető felállás. Műsorvezető bal oldalon, (rendezői bal) a lány pedig a jobbon... és így ment az internew. |
|
Előzmény:
 |
o0-0o
2016-01-04 20:25:48
|
101866
|
Mekkora az esélye, hogy két, egymástól 2 méterre álló embert fényképezel, mondjuk egy 85 F1.2-vel és mindkettő éles lesz? :D
Na ehhez képest az előbbi rajzod semmi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|