|
|
|
|
 |
vplaca
2016-01-04 19:44:22
|
101862
|
Mit kell nézni a képen? Nem tudom mire gondolsz pl a felső képen. Nem tudom, hogy párás volt a levegő, vagy a obi nem bírta az ellenfényt, vagy arra gondolsz, hogy fakók a színek (nem tudom nem e szándékos utómunka)? |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2016-01-04 19:18:22
|
101857
|
A szenzor a két vázban alulexpoból ezt tudja...

A D750 valós helyzetben pedig kb így reagál az eltérő fényerejű égboltra és az alatta elterülő területre


(nyitott rekeszes képek, ezért ilyen ronda a nap)
|
|
Előzmény:
 |
vplaca
2016-01-04 19:07:30
|
101856
|
Mostanában én is gondolkodom, hogy a 6D-m lecserélem D750-re. Az általam használt obik Nikon-ban is megvannak.. Sőt, ott 28 1.8-at vennék a Canon 28 28 IS helyett..
Újabban én is úgy vagyok a Canon-nal, hogy értem én, hogy profit, de azért valamit adni is kéne. A 6D AF-je amúgy egy rakás szar. A középső pont 100f2-vel és 50 1.4-el is hibátlan, amíg a téma nem mozdul. Ha pl fut a gyerek, akkor kezdődnek a problémák..
A dinamikája is sovány, haver APS-C-s Nikon-ja is jobban muzsikál e téren (D7200) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|