Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2016-01-04 19:18:22 101857

A szenzor a két vázban alulexpoból ezt tudja... 

 

 

A D750 valós helyzetben pedig kb így reagál az eltérő fényerejű égboltra és az alatta elterülő területre

 

 

(nyitott rekeszes képek, ezért ilyen ronda a nap)

 

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-01-04 19:07:30 101856

Mostanában én is gondolkodom, hogy a 6D-m lecserélem D750-re. Az általam használt obik Nikon-ban is megvannak.. Sőt, ott 28 1.8-at vennék a Canon 28 28 IS helyett..

 

Újabban én is úgy vagyok a Canon-nal, hogy értem én, hogy profit, de azért valamit adni is kéne. A 6D AF-je amúgy egy rakás szar. A középső pont 100f2-vel és 50 1.4-el is hibátlan, amíg a téma nem mozdul. Ha pl fut a gyerek, akkor kezdődnek a problémák..

 

A dinamikája is sovány, haver APS-C-s Nikon-ja is jobban muzsikál e téren (D7200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!