|
|
|
|
 |
Tibbe
2016-01-04 19:48:53
|
39545
|
A kuckója a régi? Tarts a kuckónál állandóan ételt és vizet, legyen nyugalomban. Én költöztem ennyi idős cicával, de megszokta. Remélem a tied is megbékél. |
|
A hozzászólás:
 |
abraxas
2016-01-04 17:44:30
|
39544
|
Sziasztok!
Tanácsot kérnék. Vasárnap új lakásba költöztem, és a cicám azóta nem jön ki a kuckójából. Nem eszik és nem is iszik. Szobacica 11 éves. Mikor ölt ez már veszélyes mértéket?
Ha megpobálom "erővel" megitatni, az gáz?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|