Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2016-01-04 19:48:53 39545

A kuckója a régi? Tarts a kuckónál állandóan ételt és vizet, legyen nyugalomban. Én költöztem ennyi idős cicával, de megszokta. Remélem a tied is megbékél.

A hozzászólás:
abraxas Creative Commons License 2016-01-04 17:44:30 39544

Sziasztok! 

Tanácsot kérnék. Vasárnap új lakásba költöztem, és a cicám azóta nem jön ki a kuckójából. Nem eszik és nem is iszik. Szobacica  11 éves. Mikor ölt ez már veszélyes mértéket? 

Ha megpobálom "erővel" megitatni, az gáz? 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!