Keresés

Részletes keresés

o0-0o Creative Commons License 2016-01-04 16:31:47 101850

Én kezdetektől (2001) csak a középső fókuszpontot használom. A 6D-é -3EV-s A többié milyen? Tökéletes a középső fókuszpontot használva a 6D. Villámgyors, pontos ezekkel: 17-40, 70-200 2.8, 85 1.8, Sigma 30 1.4, Tokina 10-17.

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2016-01-04 14:55:25 101849

Számomra az a vicc hogy egy 2007-es Nikon AF jobb mint egy 2013-as Canon fókuszrendszere. 

Az 5DMII AF-t szidták... a felhasználók is. Majd jött a 6D. ISO-ban jó, építésben nem egy 5D MII vagy III, gyakorlatilag egy ff szenzoros 700D (vagy nem tudom mi jött ki akkor épp) 

 

De a Canon nem csak ott teljesít alul hanem dinamikában is.

 

Nem célom a Canont szidni vagy a Nikont isteníteni... a fenti cikk írója is Canonos. De az AF Canon vonalon amiben igazán jó lett az a 7D MII, és a pro szegmens. Az alacsonyabb kategóriát valamiért nem veszik komolyan ezen a téren. 

 

Egyébként a pocsék jelző valóban eshetőleges... de mondom, mi Nikonnál el lettünk kényeztetve 2007-től az 51 mezős rendszerrel DX és FX vonalon is. 

 

Előzmény:
ent128k Creative Commons License 2016-01-04 14:45:35 101847

"Ráadásul nem tudom hogy 6D-t vettél (erre tippelnék) (aminek pocsék az AF rendszere a normális tesztek szerint"

 

Nyilván vannak jobbak is, de pocséknak semmiképp nem nevezném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!