Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-04 08:02:31 101840

Szerintem nem ér annyival többet. Más majd mást fog mondani. Ki kell próbálni, az a biztos.

A hozzászólás:
Acca81 Creative Commons License 2016-01-03 22:55:03 101838

pH5.5 -nek ebben igaza van, én is így gondolom (bár én nem tudnám ilyen tudományosan megfogalmazni) azért nem is reagáltam a kommentedre, mert ettől függetlenül tudok olvasni a sorok között és sokat segítettél és ezt köszönöm is. Ettől függetlenül azért még érdekelne azok véleménye is akik ismerik mind a két lencsét. Azaz hogy a 2,8 -as fényerő tényleg annyival többet ér mint a 3,5 illetve aggaszt a kromatikus aberráció a Tokina esetében.

Előzmény:
Kimiki Creative Commons License 2016-01-03 22:01:04 101834

A tapasztalatomat irtam le, mindenfele tudomanyos hatter nelkul, mert ahhoz nem ertek. Szerintem nem volt ebben semmi felrevezeto,...de ha igen, bocs.  Viszont amit irtal abbol en is tanultam. Mondjuk ezt a hiperfokalis dolgot nem tudom mi... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!