|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2016-01-04 08:02:31
|
101840
|
Szerintem nem ér annyival többet. Más majd mást fog mondani. Ki kell próbálni, az a biztos. |
|
A hozzászólás:
 |
Acca81
2016-01-03 22:55:03
|
101838
|
pH5.5 -nek ebben igaza van, én is így gondolom (bár én nem tudnám ilyen tudományosan megfogalmazni) azért nem is reagáltam a kommentedre, mert ettől függetlenül tudok olvasni a sorok között és sokat segítettél és ezt köszönöm is. Ettől függetlenül azért még érdekelne azok véleménye is akik ismerik mind a két lencsét. Azaz hogy a 2,8 -as fényerő tényleg annyival többet ér mint a 3,5 illetve aggaszt a kromatikus aberráció a Tokina esetében. |
|
Előzmény:
 |
Kimiki
2016-01-03 22:01:04
|
101834
|
A tapasztalatomat irtam le, mindenfele tudomanyos hatter nelkul, mert ahhoz nem ertek. Szerintem nem volt ebben semmi felrevezeto,...de ha igen, bocs. Viszont amit irtal abbol en is tanultam. Mondjuk ezt a hiperfokalis dolgot nem tudom mi... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|