|
|
|
|
 |
mindenki senkije
2016-01-02 23:23:50
|
30532
|
:D
Tökéletesen értem, mire gondolsz és igazad is van.
Ismét csak azt tudom mondani, h egy SW film kapcsán az ilyesmibe jobb bele sem gondolni, mert csak egyre rosszabbnak tűnik a film.
Amúgy Luke esetét is lehetne ilyen plasztikusan láttatni, de minek... |
|
A hozzászólás:
 |
capacete
2016-01-02 23:17:21
|
30530
|
Tudom, hogy viccelsz, de csak a biztonság kedvéért: Finn gyerekkorától együtt nőtt fel a rohamosztagosok jelentős részével, együtt ettek, ittak, laktak (most a magánéletbe nem megyek bele, de annak is lennie kellett, hiszen ha máshonnan nem, ebből a részből már biztosan tudjuk, hogy a rohamosztagosoknál koedukáció van). Ehhez képest néhány óra elteltével Finn már a saját kezével öldösi volt bajtársait és halálukon hangosan ujjong, nem csoda, hogy árulóként megvetéssel tekintenek rá.
Luke-nak ehhez képest lehetett néhány gyerekkori barátja/ismerőse, akik között néhányan akár a Halálcsillagon is lehettek, és akiket az univerzum megmentése érdekében fel kellett áldozni. |
|
Előzmény:
 |
mindenki senkije
2016-01-02 23:06:35
|
30527
|
Igen, Finn a filmben kb 13 rohamosztagost lő le
Luke pedig az ÖSSZESET! :D
RELEVÁNS különbség, valóban :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|