|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fiborka
2016-01-01 16:50:41
|
73
|
Tisztelt Uram!
Szeretném a segítségét kérni, mivel sajnos nem vagyok benne jártas az új építésű társasház műszaki ellenőrzésében.
Szeretnék venni 2016-ban épülő újépítésű társasházban egy lakást és annak a műszaki ellenőrzése hogyan működik? Milyen műszaki részt kell figyelembe venni? Hogyan működik az egész? Kérném, hogy az email címét vagy a telefonszámát megadni szíveskedjen, hogy a személyes kérdésemet, tanácsát tudjuk megbeszélni. Szerződés kötés előtt állunk és nem szeretnék valami buktatót.
Tisztelettel: Farkas Tibor
|
|
Előzmény:
 |
muell
2010-01-26 00:20:05
|
44
|
Üdv Mindenkinek!
Valaki készül átadás-átvételre? Keressetek mailben, válaszolok, segÍtek szÍvesen Írásban vagy helyszÍnen is ha szükséges.
Több éves tapasztalattal, szakmailag maximálisan felkészülve... Üdv, Gábor |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|