Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-01-01 02:57:26 705217

Biztos jó gondolatban is.

Köszönjük, jól vagyunk.

Macskánk még nincs, de talán jövőre. Az ól tovább szépült, lett ablaka és új, hőszigetelt ajtaja. A villany is földkábelen megy már át a melléképületből, csak még rá kell csatlakoztatni a hálózatra. Az már hamar megvan, csak előtte pakolni kell a melléképületben, hogy hozzáférjünk a csatlakozás helyéhez.

És Ti? Állatseregleted jól van?

A hozzászólás:
Zacccné Creative Commons License 2016-01-01 00:57:30 705216

Szia Nóra és mindenki, aki még erre jár!

 

Boldog Új Évet!

Az is ér, ha csak gondoltam, hogy ugrok? :-)) Épp nem volt üres a poharam :-)

Megneveztem magamban mindet, amit szeretnék idén is és gondolatban ugrottam :)))

 

Jól vagytok?

 

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2016-01-01 00:24:50 705215

Ugrottunk, mint tavaly. Elefánttal, pénzzel, macskabajusszal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!