|
|
|
|
 |
CBNora
2016-01-01 02:57:26
|
705217
|
Biztos jó gondolatban is.
Köszönjük, jól vagyunk.
Macskánk még nincs, de talán jövőre. Az ól tovább szépült, lett ablaka és új, hőszigetelt ajtaja. A villany is földkábelen megy már át a melléképületből, csak még rá kell csatlakoztatni a hálózatra. Az már hamar megvan, csak előtte pakolni kell a melléképületben, hogy hozzáférjünk a csatlakozás helyéhez.
És Ti? Állatseregleted jól van? |
|
A hozzászólás:
 |
Zacccné
2016-01-01 00:57:30
|
705216
|
Szia Nóra és mindenki, aki még erre jár!
Boldog Új Évet!
Az is ér, ha csak gondoltam, hogy ugrok? :-)) Épp nem volt üres a poharam :-)
Megneveztem magamban mindet, amit szeretnék idén is és gondolatban ugrottam :)))
Jól vagytok?
|
|
Előzmény:
 |
CBNora
2016-01-01 00:24:50
|
705215
|
Ugrottunk, mint tavaly. Elefánttal, pénzzel, macskabajusszal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|