Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-12-27 18:01:32 4811
Üdv. Lehet ,,baj' belöle méginkább kismalacok. Milyen célból tartod öket? Levágni vagy tenyésztésre? Testvér nász a malacoknál sem ajánlott. Ha levágósok akkor sem elég különzárni mert a kan husa élvezhetetlen. Javasolnám hogy heréltesd ki,ugy kanszagu sem lesz,és együtt is maradhatnak falkában. Olcsóbb 2 ezerért heréltetni mint kinlódni külön eggyel ami vietnámival nem is egyszerü eset.
A hozzászólás:
ricsi2302 Creative Commons License 2015-12-27 16:00:48 4810

Üdv mindenkinek!
Van 3 vietnámi keverék kismalacom. 2 koca és 1 kan. 3an testvérek egy alomból vannak.
Többen mondták hogy 3 hónapos korukban a kant el kéne rakni a kocáktól nehogy bebúgja .
Segítséget szeretnék kérni hogy lehet e belőle baj ha még is együtt maradnak, le válasszam e őket ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!