|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-12-27 18:01:32
|
4811
|
| Üdv. Lehet ,,baj' belöle méginkább kismalacok. Milyen célból tartod öket? Levágni vagy tenyésztésre? Testvér nász a malacoknál sem ajánlott. Ha levágósok akkor sem elég különzárni mert a kan husa élvezhetetlen. Javasolnám hogy heréltesd ki,ugy kanszagu sem lesz,és együtt is maradhatnak falkában. Olcsóbb 2 ezerért heréltetni mint kinlódni külön eggyel ami vietnámival nem is egyszerü eset. |
|
A hozzászólás:
 |
ricsi2302
2015-12-27 16:00:48
|
4810
|
Üdv mindenkinek! Van 3 vietnámi keverék kismalacom. 2 koca és 1 kan. 3an testvérek egy alomból vannak. Többen mondták hogy 3 hónapos korukban a kant el kéne rakni a kocáktól nehogy bebúgja . Segítséget szeretnék kérni hogy lehet e belőle baj ha még is együtt maradnak, le válasszam e őket ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|