Keresés

Részletes keresés

k.d.humeer Creative Commons License 2016-01-09 11:43:45 128

Nem ártana, ha moszlim mintára a Bibliát tennénk törvénnyé!

 

imígyen:

 

Saját seprejökön hevernek,

szívökben szurok fortyog:

"Nem cselekszik az Úr-Jahve,

ellenségeink nem hullanak".

De

eljön az Idő,

és megmotoztatik majd Jeruzsálem

szívrothasztó szövétnekkel,

és megfenyíttetnek

az Üzletnek

papjai.

 

Ámen.

A hozzászólás:
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015-12-27 07:08:51 127

Sőt nagyon is érdekel!!!! A Föld a struccok miatt pusztul el, mert túl mélyen dugják homokba a fejüket:DDDDDD

Előzmény:
k.d.humeer Creative Commons License 2015-12-19 08:00:51 125

struccpolitika!

 

-"Nem érdekel, hogy megdöglik a Föld, én akkor is csinálom!" -

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!