Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2015-12-24 08:22:09 101824

Lehet, hogy kifogtál egy jobb példányt. Majd kipróbálok egyet, ha alkalmam adódik rá..

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-12-23 21:08:52 101823

Az a baj, hogy 2013-4-es vinyon van, de előások pár képet vele.. Csak a 24L miatt adtam el.

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2015-12-23 20:55:42 101822

Kinek mi a hibátlan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!