Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2015-12-23 20:55:42 101822

Kinek mi a hibátlan...

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-12-23 20:51:21 101821

Nekem volt ff-en, és hibátlan volt... szélen is

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-12-22 13:09:40 101820

A 28mm 1.8 60D-n nekem egyáltalán nem olyan életlen, mint a tesztben. (Szerintem kifogott egy pontatlan fokuszút...) Nem állítom, hogy nem használtam élesebb optikát, de azért elég jól lehet vele fotózni. Főleg beltéren, családi eseményekre használtam.

 

FF-en a széle nyilván életlen, azért ez egy 30 éves konstrukció. Más kérdés, hogy a szélén általában bokeh van... :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!