Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2015-12-23 20:51:21 101821

Nekem volt ff-en, és hibátlan volt... szélen is

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-12-22 13:09:40 101820

A 28mm 1.8 60D-n nekem egyáltalán nem olyan életlen, mint a tesztben. (Szerintem kifogott egy pontatlan fokuszút...) Nem állítom, hogy nem használtam élesebb optikát, de azért elég jól lehet vele fotózni. Főleg beltéren, családi eseményekre használtam.

 

FF-en a széle nyilván életlen, azért ez egy 30 éves konstrukció. Más kérdés, hogy a szélén általában bokeh van... :-)

 

Előzmény:
Geridoc Creative Commons License 2015-12-20 21:35:35 101811

https://www.youtube.com/watch?v=64K5CxJoJGk

 

28 1.8 teszt. Elég jól el szokta mondani a dolgokat az egyes obikról. Erről azt, hogy egyáltalán nem ajánlja. :( Most volt egy Sigma 30 1.4 ART eladó itt, na az jó féle. El is vitték gyorsan.:) Meg az ajánlott STM-esek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!