|
|
|
|
 |
nemethla
2015-12-23 20:51:21
|
101821
|
Nekem volt ff-en, és hibátlan volt... szélen is |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-12-22 13:09:40
|
101820
|
A 28mm 1.8 60D-n nekem egyáltalán nem olyan életlen, mint a tesztben. (Szerintem kifogott egy pontatlan fokuszút...) Nem állítom, hogy nem használtam élesebb optikát, de azért elég jól lehet vele fotózni. Főleg beltéren, családi eseményekre használtam.
FF-en a széle nyilván életlen, azért ez egy 30 éves konstrukció. Más kérdés, hogy a szélén általában bokeh van... :-)
|
|
Előzmény:
 |
Geridoc
2015-12-20 21:35:35
|
101811
|
https://www.youtube.com/watch?v=64K5CxJoJGk
28 1.8 teszt. Elég jól el szokta mondani a dolgokat az egyes obikról. Erről azt, hogy egyáltalán nem ajánlja. :( Most volt egy Sigma 30 1.4 ART eladó itt, na az jó féle. El is vitték gyorsan.:) Meg az ajánlott STM-esek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|