Keresés

Részletes keresés

Rollei Creative Commons License 2015-12-21 21:05:55 108879

Esetleg érdemes megkérdezni a Kalocsay Karcsit is, lehet, hogy a feléből megúszod. Akkor meg már nem érdemes barkochbázni a csavarokkal.

 

 

A hozzászólás:
PentaxMan Creative Commons License 2015-12-21 21:01:26 108877

Az enyém is, csak így az akku ajtót feszíti... A szervíz a kb 2 ezres alkatrészt 12 ezer Ft munkadíjjal rakná bele.

 

Előzmény:
estvan111 Creative Commons License 2015-12-21 20:49:12 108876

Nekem k30-ban tört el, de működik nélküle is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!