|
|
|
|
 |
vplaca
2015-12-21 20:05:32
|
101817
|
Attól is nagyban függ, melyikből milyen példányt fog ki. Sajnos elég számottevő a gyártási szórás. |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2015-12-21 19:32:21
|
101816
|
24mm

18-135

Én ez alapján nem venném meg a fixet. (pedig szeretem a fixeket) 4* a fix 3.5* a zoom. És nyersz 1 Fé-t azonos rajzolat mellett. 24mm-en az 1Fé nem a világ- ha mozgó témáról van szó. Ha statikusról akkor meg végképp... |
|
Előzmény:
 |
yashicamat124g
2015-12-21 18:04:17
|
101815
|
Egyre jobban hajlok a 24stm felé, de azon agyalok, hogy a 18-135 is stm-em 18 mm-en f3.5, nem sokkal kevesebb mint a 2.8, 24-mm--en kerek f4. Vajon megéri-e, kell-e az az egy fényérték.
Talán jobban tudjátok.
Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|