Keresés

Részletes keresés

estvan111 Creative Commons License 2015-12-21 20:49:12 108876

Nekem k30-ban tört el, de működik nélküle is.

A hozzászólás:
PentaxMan Creative Commons License 2015-12-21 18:43:26 108875

Van benne (volt benne) egy akku rögzítő fehér kis alkarész, ami nem tudom miért, de eltört..

Előzmény:
Szilárd 76 Creative Commons License 2015-12-21 16:51:19 108872

Miért akarod szétszerelni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!