Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2015-12-21 15:34:31 101814

Igen, ez már az újabb fajta, nyitva is jó.

A hozzászólás:
Geridoc Creative Commons License 2015-12-21 10:48:15 101813

Az már ilyen "új hullámos", mint a 35 F2 IS, nem? Azokat mindenhol dicsérik. A 35 a DxO-n azt hiszem a top Canon obi. Egy olyat szeretnék még magamnak. APS-C-re viszont inkább a 24 STM, már csak az ára miatt is. Meg persze a Sigma 30 1.4. Azért 2 fé, az 2 fé, főleg APS-C-n. :)

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2015-12-21 08:58:00 101812

28 1.8-at én sem vennék.. Nekem 28 2.8 IS USM van. Az jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!