|
|
|
|
 |
vplaca
2015-12-21 15:34:31
|
101814
|
Igen, ez már az újabb fajta, nyitva is jó. |
|
A hozzászólás:
 |
Geridoc
2015-12-21 10:48:15
|
101813
|
Az már ilyen "új hullámos", mint a 35 F2 IS, nem? Azokat mindenhol dicsérik. A 35 a DxO-n azt hiszem a top Canon obi. Egy olyat szeretnék még magamnak. APS-C-re viszont inkább a 24 STM, már csak az ára miatt is. Meg persze a Sigma 30 1.4. Azért 2 fé, az 2 fé, főleg APS-C-n. :) |
|
Előzmény:
 |
vplaca
2015-12-21 08:58:00
|
101812
|
28 1.8-at én sem vennék.. Nekem 28 2.8 IS USM van. Az jó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|