|
|
|
|
 |
Jahno
2015-12-20 23:12:47
|
108870
|
Nekem mire majdnem összeállt a kompaktos világításom, arra el is avult és nyakunkon a jó LEDes :-D |
|
A hozzászólás:
 |
Rollei
2015-12-20 21:14:45
|
108867
|
Gondolom időnként ezeken is reszelgetnek egy kicsit. Éppen azért nem akartam korábban ledekkel kacérkodni, mert emlékszem milyen kehések voltak az első egy-két generációs kompakt fénycsövek, és akartam némi kifutást adni a dolognak. |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2015-12-20 21:07:55
|
108866
|
"Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot."
És még négyszázszor :-D 230asból ritka volt, ami nem villogott, bár most mennem kell IKEÁba, lehet meglesem. Ha már ebben a nyüves XX. században nincs házhozszállítás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|