Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2015-12-20 23:12:47 108870

Nekem mire majdnem összeállt a kompaktos világításom, arra el is avult és nyakunkon a jó LEDes :-D

A hozzászólás:
Rollei Creative Commons License 2015-12-20 21:14:45 108867

Gondolom időnként ezeken is reszelgetnek egy kicsit. Éppen azért nem akartam korábban ledekkel kacérkodni, mert emlékszem milyen kehések voltak az első egy-két generációs kompakt fénycsövek, és akartam némi kifutást adni a dolognak.

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2015-12-20 21:07:55 108866

"Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot."

 

És még négyszázszor :-D 230asból ritka volt, ami nem villogott, bár most mennem kell IKEÁba, lehet meglesem. Ha már ebben a nyüves XX. században nincs házhozszállítás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!