|
|
|
|
 |
Rollei
2015-12-20 21:14:45
|
108867
|
Gondolom időnként ezeken is reszelgetnek egy kicsit. Éppen azért nem akartam korábban ledekkel kacérkodni, mert emlékszem milyen kehések voltak az első egy-két generációs kompakt fénycsövek, és akartam némi kifutást adni a dolognak. |
|
A hozzászólás:
 |
Jahno
2015-12-20 21:07:55
|
108866
|
"Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot."
És még négyszázszor :-D 230asból ritka volt, ami nem villogott, bár most mennem kell IKEÁba, lehet meglesem. Ha már ebben a nyüves XX. században nincs házhozszállítás. |
|
Előzmény:
 |
Rollei
2015-12-20 20:54:17
|
108863
|
Köszi, most már nem halok meg hülyén. Az a kis gombóc viszont nem vibrál, szép egyenletes fénnyel világít. Észrevettem volna, mert háklis vagyok a jó fényre, és már sokat olvastam mellette, meg ha képeken bütykölök, akkor is azt égetem a monitor mellett. Van egy ilyenem is: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00301423/, azt még csak próbáltam, de vetek majd rá egy alaposabb pillantást. Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|