Keresés

Részletes keresés

estvan111 Creative Commons License 2015-12-20 21:14:56 108868

Vagy inkább az volt a baj, hogy én nem ittam. Mit érdekel más baja.

A hozzászólás:
Rollei Creative Commons License 2015-12-20 21:04:25 108865

Én értettem, mit akartál mondani, bár éppen sörrel tuningoltam magam. Lehet, hogy az a baj, hogy a Monyesz nem ivott söröt, és ezért kicsit beszűkült a világlátása.

 

 

Előzmény:
estvan111 Creative Commons License 2015-12-20 20:42:50 108862

Azt hiszem már nehezen követhető amit írtam. Nem szeretném most, újból érthetőbben kifejteni az egész témát. hosszú és szerteágazó lenne.  Remélem van aki számára így is érthető a lényeg. Esetleg ha figyelmesen vissza olvasol érthetőbb lesz. Ha mégsem az nem a te hibád. Ráadásul ebben a dologban van egy csomó szubjektív elem is, mert a látásunk, valóságérzékelésünk, minden egyéb híresztelés ellenére, rendkívül egyedi, és egyénfüggő.

Biztos felmerül ez a téma még. Akkor hátha érthetőbb leszek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!