Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rollei Creative Commons License 2015-12-20 20:57:49 108864

Ja, és a kis gombóc nem fűt vészesen, éppen csak langyosodik. Időnként van a kezem ügyében egy kis spot led is, nem tudom milyen gyártmányú, de nem Ikeás. Na azt aztán öröm volt próbából áttenni egy másik lámpába, amikor elfelejtettem előtte időben kikapcsolni.

 

 

Előzmény:
Rollei Creative Commons License 2015-12-20 20:54:17 108863

Köszi, most már nem halok meg hülyén. Az a kis gombóc viszont nem vibrál, szép egyenletes fénnyel világít. Észrevettem volna, mert háklis vagyok a jó fényre, és már sokat olvastam mellette, meg ha képeken bütykölök, akkor is azt égetem a monitor mellett. Van egy ilyenem is: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00301423/, azt még csak próbáltam, de vetek majd rá egy alaposabb pillantást. Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!