|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Rollei
2015-12-20 20:57:49
|
108864
|
Ja, és a kis gombóc nem fűt vészesen, éppen csak langyosodik. Időnként van a kezem ügyében egy kis spot led is, nem tudom milyen gyártmányú, de nem Ikeás. Na azt aztán öröm volt próbából áttenni egy másik lámpába, amikor elfelejtettem előtte időben kikapcsolni.
|
|
Előzmény:
 |
Rollei
2015-12-20 20:54:17
|
108863
|
Köszi, most már nem halok meg hülyén. Az a kis gombóc viszont nem vibrál, szép egyenletes fénnyel világít. Észrevettem volna, mert háklis vagyok a jó fényre, és már sokat olvastam mellette, meg ha képeken bütykölök, akkor is azt égetem a monitor mellett. Van egy ilyenem is: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00301423/, azt még csak próbáltam, de vetek majd rá egy alaposabb pillantást. Lehet hogy csak te fogtál valami háklisabb darabot.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|