|
|
|
|
 |
Rollei
2015-12-20 21:04:25
|
108865
|
Én értettem, mit akartál mondani, bár éppen sörrel tuningoltam magam. Lehet, hogy az a baj, hogy a Monyesz nem ivott söröt, és ezért kicsit beszűkült a világlátása.
|
|
A hozzászólás:
 |
estvan111
2015-12-20 20:42:50
|
108862
|
Azt hiszem már nehezen követhető amit írtam. Nem szeretném most, újból érthetőbben kifejteni az egész témát. hosszú és szerteágazó lenne. Remélem van aki számára így is érthető a lényeg. Esetleg ha figyelmesen vissza olvasol érthetőbb lesz. Ha mégsem az nem a te hibád. Ráadásul ebben a dologban van egy csomó szubjektív elem is, mert a látásunk, valóságérzékelésünk, minden egyéb híresztelés ellenére, rendkívül egyedi, és egyénfüggő.
Biztos felmerül ez a téma még. Akkor hátha érthetőbb leszek. |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2015-12-20 17:41:06
|
108856
|
Jól exponált képekről írsz, mégis eltérnek. Ez mutatja, hogy a "jó" egy viszonylagos fogalom. Mihez jó, mihez képest jó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|