|
|
|
|
 |
Jahno
2015-12-20 19:23:20
|
108858
|
Én meg most próbálok építeni, egész jó 3000 Kelvines 5 wattosakat találtam idehaza, de lehet még tornázni akármerre... Egyelőre megfogtam és akkuval kivittem a kertbe, meg szobában bohóckodtam, de elég meggyőző, aztán okosabb kolléga rámondja az áment. Már nézegettem az 5-10-50-100 wattos LEDeket, amihez borda vagy aktív hűtés kell, egyik hangos, a fényerős meg vakít, de van benne jövő. Nem tudom ide is írtam-e, de pár éve ami LED 50-60ezer forint volt, az most 3ezer alatt megkapható és egész jó spektrummal működnek. Kész panelből is vannak jók, de mocskos drága, nekem meg már alapban sok elektronikám, foglalatom, bordám, panelem van idehaza, no meg akkum is, így kis házibarkáccsal tuti faraghatok az árfekvésén. |
|
A hozzászólás:
 |
kis59vasutas
2015-12-20 18:09:06
|
108857
|
Nem a sör nem tetszett, hanem az, hogy itthon épp nem volt sör...:)
Szóval..., volt nálam egy napig egy világító LED-panel. Nagyon keménynek találtam a fényét....A fény nyaláb elég kis nyílásszögű volt, mint egy színházi spot. Biztosan van ennél jobb is,elbizonytalanodtam, szóval, nem tudom....:) |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2015-12-20 12:11:06
|
108852
|
Szerintem a led sokat fejlődött. Támogatom Sándor felvetését.
Mi az hogy "nem tetszik a led"?
Vazze, tegnap a sör nem tetszett, ma meg a led? Mi van veled? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|