Keresés

Részletes keresés

yashicamat124g Creative Commons License 2015-12-20 17:12:05 101809

Nos, nekem is APS-C-m van, erre értettem, hogy nem igazán jó nyitva. 

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2015-12-20 13:56:16 101808

Azt persze aláírom, hogy APS-C én sem nagyon használtam nyitva. FF-en valahogy más...

Előzmény:
Róka69 Creative Commons License 2015-12-19 20:27:23 101804

Az 1/4..et? - mindenki azt mondja nem, akkor tévedés nekem nem volt még.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!