|
|
|
|
 |
estvan111
2015-12-20 12:57:28
|
108855
|
Gondoltam! Azért írtam. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2015-12-20 12:14:23
|
108853
|
Nekem a húzogatásról mindig más jut eszembe, mint a csúszka. |
|
Előzmény:
 |
estvan111
2015-12-20 12:10:54
|
108851
|
Azért nem raktam be harmadik képet, mert kisvasutas képe is kb így lett megoldva ,és több hasonlót láttam másoktól is itt a fórumon.
Ameddig valaki "nem látja" a problémát addig hiába magyarázom hogy kinek a milyét hová huzogassa. Azt fogja hinni, hogy van egy korrekt érték amit ha bemagol majd minden oké lesz. Előbb meg kell látni a problémát aztán elkezdheti húzogatni a dolgokat belátása szerint...vagy nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|