Keresés

Részletes keresés

estvan111 Creative Commons License 2015-12-20 12:57:28 108855

Gondoltam! Azért írtam.

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-12-20 12:14:23 108853

Nekem a húzogatásról mindig más jut eszembe, mint a csúszka. 

Előzmény:
estvan111 Creative Commons License 2015-12-20 12:10:54 108851

Azért nem raktam be harmadik képet, mert kisvasutas képe is kb így lett megoldva ,és több hasonlót láttam másoktól is itt a fórumon.

Ameddig valaki "nem látja" a problémát addig hiába magyarázom hogy kinek a milyét hová huzogassa. Azt fogja hinni, hogy van egy korrekt érték amit ha bemagol majd minden oké lesz. Előbb meg kell látni a problémát aztán elkezdheti húzogatni a dolgokat belátása szerint...vagy nem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!