|
|
|
|
 |
kis59vasutas
2015-12-20 18:09:06
|
108857
|
Nem a sör nem tetszett, hanem az, hogy itthon épp nem volt sör...:)
Szóval..., volt nálam egy napig egy világító LED-panel. Nagyon keménynek találtam a fényét....A fény nyaláb elég kis nyílásszögű volt, mint egy színházi spot. Biztosan van ennél jobb is,elbizonytalanodtam, szóval, nem tudom....:) |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2015-12-20 12:11:06
|
108852
|
Szerintem a led sokat fejlődött. Támogatom Sándor felvetését.
Mi az hogy "nem tetszik a led"?
Vazze, tegnap a sör nem tetszett, ma meg a led? Mi van veled? :) |
|
Előzmény:
 |
kis59vasutas
2015-12-20 11:25:22
|
108845
|
Na, a mai gondolatokat le is mentettem....:) Ebből többet tanulok, mint abból, hogy kell-e hozzá sör, van sem...:) (Bocsi, kedves monyesz)
Egészen más téma: hordozható bevilágításon agyalok (vaku kizárva, led nem tetszik), szóval izzós. Olyan dolgokra: kovácsolt kerítéskorlát, ornamentika, népi emlékek rosszul világított építményekben. Szóval virtuális értékmentés, arhiválás.....Van egy régi ndk-s bevilágítóm, de az 220 V-os, 1000 W-os (5 percig mehet), ez nagyon tetszik, de nem alternatíva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|