Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2015-12-20 13:56:16 101808

Azt persze aláírom, hogy APS-C én sem nagyon használtam nyitva. FF-en valahogy más...

vplaca Creative Commons License 2015-12-20 13:53:21 101807

Én használom nyitva :)

 

A hozzászólás:
Róka69 Creative Commons License 2015-12-19 20:27:23 101804

Az 1/4..et? - mindenki azt mondja nem, akkor tévedés nekem nem volt még.

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2015-12-19 19:43:21 101803

Nagyon is lehet azt használni nyitva...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!