Keresés

Részletes keresés

Róka69 Creative Commons License 2015-12-19 20:27:23 101804

Az 1/4..et? - mindenki azt mondja nem, akkor tévedés nekem nem volt még.

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2015-12-19 19:43:21 101803

Nagyon is lehet azt használni nyitva...

Előzmény:
yashicamat124g Creative Commons License 2015-12-18 22:08:59 101792

Az nem lenne rossz. Kicsit olcsóbb, mint az 1,.4-es. Amit állítólag nyitva nem nagyon lehet használni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!