|
|
|
|
 |
balintikisgazda
2015-12-19 19:05:01
|
4805
|
Köszi!
Igen, malacaim lettek! Az egyik egy tisztavérű magyar nagyfehér koca, a másik egy magyar nagyfehér+durok koca !! |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-12-19 17:44:21
|
4804
|
| Ezek szerint malacod lett )) Igen állatpatikákban vagy nagyobb humán gyógyszertárban is kapható féregtelenitó. Levamisol por alaku. |
|
Előzmény:
 |
balintikisgazda
2015-12-19 17:39:20
|
4803
|
Üdv mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni, hogy féregtelenítőt csak állatorvos tud adni, vagy kaphato allatpatikaban is?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|