Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015-12-27 07:08:51 127

Sőt nagyon is érdekel!!!! A Föld a struccok miatt pusztul el, mert túl mélyen dugják homokba a fejüket:DDDDDD

A hozzászólás:
k.d.humeer Creative Commons License 2015-12-19 08:00:51 125

struccpolitika!

 

-"Nem érdekel, hogy megdöglik a Föld, én akkor is csinálom!" -

Előzmény:
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015-12-19 07:58:58 124

Így még nem hallottam őket nevezni:DDDDD Habár strucc, strausz, strossz.....stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!