Keresés

Részletes keresés

yashicamat124g Creative Commons License 2015-12-18 23:05:55 101801

Tudtam, hogy még ma meglesz a megoldás! De a fényerő ott is kellhet . 😊

Törölt nick Creative Commons License 2015-12-18 22:51:03 101799

vagy mikro 4/3 :)

 

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2015-12-18 22:49:29 101798

a megoldás 6D vagy 5DIII ;) (fényerő helyett magas ISO)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-12-18 22:41:24 101796

Kellene a nagy fényerő, meg a nagyobb mélységélesség is?

Ez a kettő kicsit üti egymást.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!