|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-12-18 22:41:24
|
101796
|
Kellene a nagy fényerő, meg a nagyobb mélységélesség is?
Ez a kettő kicsit üti egymást.
|
|
A hozzászólás:
 |
yashicamat124g
2015-12-18 22:36:16
|
101795
|
Van rendszervakum, de nem mindenhol illik, és nem is akarom használni minden esetben, például az említett karácsonyi műsoron szépek voltak a meglévő fények, nem akartam "belerondítani", Illetve a kicsiket nagyon megzavarja a szereplésben, ha arcon villogatom őket. De egyéb helyeken, pl. templomok, vagy más , kirándulásokon megtekintett épületbelsőket sem szoktam vakuzni, az ablakon bejövő fényekkel gazdálkodok.
Itthon szoktam portrézgatni, tehát az 50mm nem rossz azért. De a 18-135 is nagyon jól szerepel, persze indirekt vakuzok itthon.
Illetve ha kell, akkor a 18 mm már sok mindent lát, és itt 3,5-ös blendét tudok használni ha kell, de általában itt meg nagyobb mélységélesség kell. |
|
Előzmény:
 |
theraphosa
2015-12-18 22:14:37
|
101793
|
Beltérben szűk az 50, ha csak nem portrézni akarsz. 50 1.4 1.8-tól már használható. Rendszervakun nem gondkódtál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|