|
|
|
|
 |
vplaca
2015-12-19 19:43:21
|
101803
|
Nagyon is lehet azt használni nyitva... |
|
 |
Róka69
2015-12-18 22:16:13
|
101794
|
Stm - et lehet, valamikor tettem fel képet nyitva....ha van kedved keresd meg, már nem tudom mikor. |
|
A hozzászólás:
 |
yashicamat124g
2015-12-18 22:08:59
|
101792
|
Az nem lenne rossz. Kicsit olcsóbb, mint az 1,.4-es. Amit állítólag nyitva nem nagyon lehet használni.
|
|
Előzmény:
 |
Róka69
2015-12-18 22:00:21
|
101790
|
50 stm nagyon jól viselkedik már 1.8..on is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|