Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2015-12-19 19:43:21 101803

Nagyon is lehet azt használni nyitva...

Róka69 Creative Commons License 2015-12-18 22:16:13 101794

Stm -  et lehet, valamikor tettem fel képet nyitva....ha van kedved keresd meg, már nem tudom mikor.

A hozzászólás:
yashicamat124g Creative Commons License 2015-12-18 22:08:59 101792

Az nem lenne rossz. Kicsit olcsóbb, mint az 1,.4-es. Amit állítólag nyitva nem nagyon lehet használni.

 

Előzmény:
Róka69 Creative Commons License 2015-12-18 22:00:21 101790

50 stm nagyon jól viselkedik már 1.8..on is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!